Planetarium

Mobilne planetarium Orbitek przeniosła dziś nasze „Pszczółki i Sówki” W fascynujący świat kosmosu. Podczas seansu dzieci mogły zobaczyć jak Ziemia wygląda z kosmosu oraz zobaczyć krążący wokół naszej planety. Na zakończenie dzieci mogły zobaczyć piękne kolorowe gwiazdozbiory. To była wspaniałą i niezapomniana przygoda, która zachwyciła dzieci i pozwoliła im na odkrycie fascynującego świata Kosmosu.

Czytaj dalejPlanetarium

Bal karnawałowy 17.01.2024 r.

Nasze przedszkolaki z grupy I i II dnia 17.01.2024 r. wspólnie bawiły się na balu karnawałowy, który był prowadzony przez grupę EkoArt. Zabawa była świetna! Były tańce, konkursy i przede wszystkim dobra zabawa. Dzieci prezentowały się fantastycznie w rozmaitych przebraniach i kostiumach. Tego dnia w przedszkolu królował szeroki uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Czytaj dalejBal karnawałowy 17.01.2024 r.

Warsztaty świąteczne z rodzicami

Dnia 19.12.2023r. w grupie „Pszczółek” odbyły się świąteczne warsztaty z udziałem dzieci i ich rodziców. Przedszkolaki przywitały swoich rodziców krótkim świątecznym występem. Następnie wykonały wraz z rodzicami lampion, który na pewno będzie piękna dekoracją na świątecznym stole. Podczas spotkania panowała miła, świąteczna atmosfera. Serdecznie dziękujemy rodzicom za obecność oraz aktywne włączenie się w przygotowanie świątecznych warsztatów.

Czytaj dalejWarsztaty świąteczne z rodzicami

Las w słoiku

Grupa I „Pszczółki” dnia 11.10.2023 r. z zapoznanych darów jesieni samodzielnie wykonały „Las w słoiku”. Praca ta wymagała skupienia, ale wywołała również radość na twarzach dzieci. Na efekty nie trzeba było długo czekać. „Las w słoiku” to nie tylko walory wzrokowe, ale również i zapachowe o czym mogli się przekonać zarówno dzieci, jak i ich rodzice.

Czytaj dalejLas w słoiku

Zapraszamy na naszego Facebooka- TUTAJ -