Zajęcia u Pszczółek

Achhh! Co to było za spotkanie. 😄
Najpierw ćwiczyliśmy motorykę małą gniotac gazety w śnieżki, następnie do robienia „śnieżycy” pomogła nam chusta animacyjna. Nie obeszło się również bez „rzucania śnieżkami”. Na koniec spotkania dzieci wraz z rodzicami wykonały bombki.

Czytaj dalejZajęcia u Pszczółek

Akcja „Poznaj zawód moich rodziców” w grupie I „Pszczółki”

W ramach akcji „Poznaj zawód moich rodziców” w grupie I „Pszczółki” debiutował tata Krzysia, który jest żołnierzem w 33 dywizjonie rakietowym Obrony Powietrznej. Początkowo tata Krzysia przedstawił się dzieciom i pokrótce opowiedział czym się zajmuję. Następnie wspólnie oglądaliśmy książeczkę pt. „Moje pierwsze 100 słów – Polska”. Główną atrakcją owego spotkania była możliwość przymierzenia przez dzieci …

Czytaj dalejAkcja „Poznaj zawód moich rodziców” w grupie I „Pszczółki”

Dzień Dyni

Dziś obchodziliśmy Dzień Dyni. Dzieci poznały różne dynie. Mogły je obejrzeć i dotknąć a także zobaczyć jak wygląda dynia od środka.
Pszczółki pomalowały dynie rączkami w rytm muzyki.

Czytaj dalejDzień Dyni

Mali badacze

Pszczółki dziś zamieniły się w małych badaczy. Badały i eksperymentowały…. Badaliśmy co pływa a co tonie. Następnie wykonaliśmy eksperyment Lampa lawa, który wzbudził u maluchów wielki zachwyt.

Czytaj dalejMali badacze

Cała Polska czyta dzieciom u Pszczółek

W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” w grupie I „Pszczółki” debiutowała mama Krzysia, która przyszła poczytać maluszkom bajki pt. „Samotny kasztanek”, „Wesoły Ryjek i jesień. Kolory”, „Wesoły Ryjek i jesień. Grzyby”. W nawiązaniu do przeczytanych bajek mama Krzysia przyniosła dla dzieci kolorowanki, które wszyscy bardzo chętnie kolorowali. Dziękujemy za przybycie!